Nasze nieruchomości w Biłgoraju

Posiadamy trzy nieruchomości komercyjne w atrakcyjnych częściach miasta. Wszystkie obiekty doskonale nadają się do prowadzenia działalności handlowo-usługowo-biurowej. Zapewniamy naszym Klientom korzystne warunki lokalowe i gwarantujemy satysfakcjonujące, negocjowalne stawki wynajmu.

Budynek handlowo-usługowy (Baltona)

| ul. Bohaterów Monte Cassino 17 w Biłgoraju

Budynek handlowo - usługowy Baltona jest atrakcyjnie zlokalizowany przy jednej z głównych ulic miasta, w sąsiedztwie popularnego targowiska. W budynku znajdują się między innymi: sklepy, szkoła muzyczna, biuro kredytowe. Bezpośrednie otoczenie stanowią urzędy, galeria handlowa, punkty handlowe i usługowe, dworzec PKS. Miejsce charakteryzuje się bardzo dużym natężeniem ruchu pieszego i samochodowego. Obok budynku są bezpłatne miejsca parkingowe.

 

Budynek handlowo-usługowy

| ul. Ogrodowa 14 w Biłgoraju

Nowoczesny budynek handlowo - usługowy znajduje się w odległości ok. 50 m od głównej ulicy miasta i ok. 400 m od Rynku i Urzędu Miasta. W budynku znajdują się między innymi: duży bank oraz prywatne przedszkole. Bezpośrednie otoczenie stanowią liczne punkty handlowe i usługowe, skwer miejski, bloki mieszkaniowe, kościół, szkoła. Obok budynku są bezpłatne miejsca parkingowe.

 

Budynek handlowo-usługowy

| al. Jana Pawła II 82 w Biłgoraju

Parterowy budynek handlowo – usługowy zlokalizowany jest przy jednej z obwodnic miasta. Największą część nieruchomości zajmuje znany market budowlany. W pozostałych lokalach znajdują się punkty z pokrewnych branż, dzięki czemu Klienci mogą załatwić wiele spraw związanych z remontem czy budową domu w jednym miejscu. Dodatkowym udogodnieniem są bezpłatne miejsca parkingowe obok budynku.

W branży budowlano-deweloperskiej działamy od 2012 roku. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Korzystamy z przemyślanych projektów firmy jednego z najlepszych biur architektonicznych w Polsce.

Projekt i wykonanie Net Partners